Czyszczenie płytek i fug w mieszkaniach Tychy

Szorowanie płytek z brudu i brudu z fug może być czasochłonną pracą, która wymaga dużo wysiłku i ciężkiej pracy. Porowate fugi i porowate powierzchnie płytek pochłaniają brud i zanieczyszczenia, przez co domowe metody czyszczenia wydają się bezradne. Nasza firma specjalizuje się w rozwiązaniach do czyszczenia płytek, usuwając kłopoty z przywróceniem płytek i fug do ich naturalnego połysku i koloru oraz dokładnym czyszczeniem i dezynfekcją dzięki następującym funkcjom:

  • Szybka i niedroga usługa
  • Czyszczenie specjalistyczne chemią i specjalną szorowarką
  • Bezpiecznie czyści i dezynfekuje płytki ceramiczne, linoleum, cegłę i kamień naturalny

Doświadczony zespół Czyszczenie Posadzek w zakresie czyszczenia płytek ceramicznych. Nasz specjalistyczny proces czyszczenia sprawi, że Twoje płytki i fugi będą wyglądać jak nowe. Korzystając z tego samego czyszczenia wysokociśnieniowego, co w przypadku naszego serwisu dywanów, zapewnimy głębokie czyszczenie, którego nie znajdziesz nigdzie indziej. Oferujemy również uszczelnianie fug, aby chronić Twój dom przed szkodliwymi pleśniami i bakteriami.

Możesz pokusić się o zastosowanie domowych metod czyszczenia, ale mogą one być nieskuteczne i przysporzyć więcej kłopotów niż to warte. Nasi certyfikowani specjaliści zajmujący się czyszczeniem posadzek są tutaj, aby usunąć te brzydkie plamy i fugi. Spraw, by Twoja fuga wyglądała świetnie!

Brudna fuga często stoi na przeszkodzie, aby płytki wyglądały na naprawdę czyste. Plamy na bazie oleju, wtarty brud i twarda pleśń mogą się szybko rozprzestrzeniać, jeśli nie są leczone. Szorowanie fugi to długi, trudny proces i nie zawsze przynosi oczekiwane rezultaty.

Dzięki naszym środkom możemy potraktować Twoją fugę myjką ciśnieniową, usuwając wszelkie nagromadzone zabrudzenia na dowolnej powierzchni płytek i fug, takie jak:

 - Posadzka
 - Plamy w łazience i kuchni
 - Prysznice
 - Przestrzeń zewnętrzna, tarasy, balkony

Twoja biała fuga znów będzie biała, a kolorowa fuga odzyska swój atrakcyjny wygląd. Aby zabieg był trwały oferujemy również usługę impregnacji posadzki gresowej. Impregnacja fugi ochroni odmłodzone podłogi i ułatwi konserwację i czyszczenie w przyszłości. Wyobraź sobie, ile czasu zaoszczędzisz, dzwoniąc dziś do naszej firmy i zamawiając usługę.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *